Uczniowie

KLASA I

 Wychowawca: mgr Bożena Wandor
 

1. Brońka Zofia

2. Drabczyk Antoni

3. Handy Przemysław

4. Jamróz Oskar

5. Jasiński Tymoteusz

6. Kolec Gabriel

7. Krawczyk Lena

8. Krzysztof Zofia

9. Kucap Julian

10. Kułaga Liliana

11. Laszczak Kajetan

12. Mitoraj Maciej

13. Paluch Marcela

 14. Piotrowski Mikołaj

 15. Sala Filip

 16. Sikora Maria

 17. Syguła Lena

 18. Trojak Amanda

 19. Tyran Magdalena


KLASA II

 Wychowawca: mgr Klaudia Korcik - Lach

1.

Bałamucki Hubert

2.

Brońka Jakub

3.

Drabczyk Emilia

4.

Gąsiorek Wojciech

5.

Kawczak Piotr

6.

Kowalski Jakub

7.

Mirowska Marta

8.

Noszka Julia

9.

Seremet Miłosz

10.

Stawarz Jakub

11.

Szostak Kamil

12.

Świątek Lena

 

KLASA III

 Wychowawca: mgr Lucyna Kolasa

 

1. Bies Szymon

 

2. Cinal Sławomir

 

3. Domasik Natalia

 

4. Drabczyk Dawid

 

5. Huczek Natasza

 

6. Kałat Julia

 

7. Luranc Maria

 

9. Makuch Natasza

 

10. Sala Anna

 

11. Słomka Aleksandra

 

12. Wojnar Kacper

 

13. Zięba Michalina

 

14. Młodzik Antoni

 

 

 

KLASA IV

 Wychowawca: mgr Tomasz Biela

 

1.

Blarowska Milena

2.

Brzeska Aleksandra

3.

Frączek Igor

4.

Holcman Martyna

5.

Kurek Aleksandra

6.

Luranc Maciej

7.

Pytel Wiktoria

       8.

Siwek Oliwier

9.

Twardosz Nikola

10.

Tyran Nicola

 

KLASA VI

 Wychowawca: mgr Bożena Ślesak

1. Babiarczyk Sebastian

 

2. Blarowska Natalia

 

3. Bogunia Emilia

 

4. Ćwiertnia Patryk

 

5. Dusik Patryk

 

6. Frączek Zuzanna

 

7. Grocholski Kacper

 

8. Kusak Miłosz

 

9. Kuwik Przemysław

10. Łatak Emilia

11. Mruczek Seweryn

 

12. Sikora Julia

 

13. Siwek Kacper

 

14. Studnicki Wojciech

 

15. Tomczyk Kamil

 

16. Trojak Gabriela

 

17. Trzaska Paulina

 

18. Zięba Dorota

 


                                                                      KLASA VII

 Wychowawca: mgr Magdalena Kruczała

 


1.

Cinal Aneta

2.

Drabczyk Bartosz

3.

Gałuszka Szymon

4.

Górkiewicz Amelia

5.

Górkiewicz Piotr

6.

Górkiewicz Wojciech

   7. Górkiewicz Szymon

8.

Jasińska Lena

9.

Krzystoń Konrad

10.

Kuś Jessica

11.

Matyjasik Amelia

12.

Mazgaj Kinga

13.

Mitoraj Stanisław

14.

Noszka Wiktoria

15.

Obstarczyk Piotr

16.

Potoczny Sebastian

 17.

Siwek Wiktor

18.

Sobida Patryk

19.

Stachowicz Zuzanna

20.

Szostak Bartosz

21.

Tlałka Szymon

22.

Tomczyk Antoni

23.

Tyran Bartłomiej

 

KLASA VIII

                                                      Wychowawca:  mgr Marta Kramarczyk

1.

Dusik Natalia

2.

Frączek Sandra

3.

Górkiewicz Marcel

4.

Kasperek Julia

5.

Krawczyk Jakub

6.

Leśniak Krzysztof

7.

Nowak Mariam

8.

Oleksy Tomasz

9.

Pieróg Hubert

10.

Sala Mariusz

11.

Sołtys Kinga

12.

Szostak Julia

13.

Tlałka Michał

14.

Twardosz Sebastian

15.

Wojnar Nikola

16.

Wolas Bartłomiej

17.

Zemła Patryk

18.

Żabiński Karol

 

 

 

ABSOLWENCI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

    1.    Norbert Gorzkowski  

    2.   Wiktoria Kuś

    3.   Amelia Noszka

    4.  Sabina Obstarczyk

    5.   Angelika Paluch

    6.   Zuzanna Płachta

       7.   Kinga Szatan

       8.   Monika Siwek

    9.  Grzegorz Szostak

    10.  Kinga Trzaska

    11.  Kinga Wandor

    12.  Szymon Wandor

                                                                        

 

ABSOLWENCI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

1. Karolina Bies

2. Agnieszka Cinal

3. Daniel Ćwiertnia

4. Mateusz Gałuszka

5. Szymon Jekiełek

6. Weronika Kamińska

7. Piotr Kocęba

8. Radosław Komendera

9. Kamila Kramarczyk

10. Zuzanna Krzystoń

11. Artur Kulpiński

12. Martyna Mazgaj

13. Mateusz Nikliborc

14. Beata Nowak

15. Kamil Szatan

16. Sebastian Tomczyk

 

 

ABSOLWENCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

1. Brońka Michał

 

2. Czerwik Patrycja

 

3. Domasik Justyna

 

4. Gibas Martyna

 

5. Krawczyk Emilia

 

6. Laszczak Kinga

 

7. Noszka Konrad

 

8. Mrozik Patrycja

9. Obstarczyk Marlena

 

10. Paluch Martyna

 

11. Potoczny Szymon

 

12. Prugar Oskar

 

13. Spisak Dawid

 

14. Szostak Anna

 

15. Wandor Emilia

 

 

 

 


ABSOLWENCI

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

1.     Bogunia Zuzanna

 

2.     Florek Oliwia

 

3.     Gagracz Jakub

 

4.     Górkiewicz Anna

 

5.     Kocęba Bartłomiej

 

6.     Kramarczyk Filip

 

7. Nikliborc Angelika

 

8. Piwowarski Jakub

 

9. Płonka Weronika

 

10.   Tlałka Paweł

 

11.   Sala Wojciech

 

12.    Walus Tomasz

 

 

 

ABSOLWENCI

rok szkolny 2013/2014

 

1.

Bednarz Karolina

2.

Brańka Martyna

3.

Cinal Tomasz

4.

Cinal Wojciech

5.

Domasik Patrycja

6.

Górkiewicz Jakub

7.

Górkiewicz Witold

8.

Hrapkowicz Kinga

9.

Kawczak Bartłomiej

10.

Kuś Dominika

11.

Kuwik Jakub

12.

Lach Michał

13.

Leśniak Dominika

14.

Leśniak Natalia

15.

Matonóg Michał

16.

Mazgaj Julia

17.

Porzycka Sandra

18.

Siwek Bartosz

19.

Śmietańska Marzena

20.

Walczak Adam

21.

Wróbel Bartłomiej

 

 

 

 

Utworzona: 25.08.2020,