Aktualności

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH TRZECIOKLASISTÓW W KONKURSACH

22.06.2021 | AKTUALNOŚCI     Uczniowie klasy III ZSP w Głębowicach w roku szkolnym 2020/2021 wzięli udział w wielu konkursach plastycznych. W  kilku z nich zostali zauważeni i docenieni przez organizatorów konkursów.
Szczególne gratulacje należą się uczennicy klasy III Marysi Luranc, która podobnie jak w roku ubiegłym, zdobyła I miejsce w etapie regionalnym oraz wyróżnienie w etapie wojewódzkim Xl Ogólnopolskiego  Konkursu  Plastycznego  dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Marysi praca wygrała  z 427 pracami innych uczestników , które zostały nadesłane z 17 szkół powiatu oświęcimskiego. W tym samym konkursie, w etapie regionalnym, wyróżnienia zdobyły uczennice: Aleksandra Słomka , Michalina Zięba  i Natalia Domasik.  
W XX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – w oczach dzieci i młodzieży” organizowanego przez SP im. Jana Pawła II w Zębie w  kategorii klas I –III  wyróżnienie zdobyła Aleksandra Słomka. 
Kolejnym powodem do dumy dla  trzecioklasistów są wysokie lokaty w konkursie plastycznym ,,Zielona łąka widziana oczami mrówki” organizowanym przez Dom Kultury w Kętach. W tym konkursie I miejsce zdobyła Aleksandra Słomka, III miejsce Maria Luranc, a wyróżnienie Natalia Domasik. 
Uczniowie klasy III brali również udział w konkursie organizowanym przez Beskid Media ,,Stwórz maskotkę Beskid Media” , na który przesłali pracę zbiorową. Za szczególne zaangażowanie w jej wykonanie dziękujemy Julii Kałat i Antkowi Młodzikowi.
Wychowawczyni klasy III Lucyna Kolasa wraz z nauczycielem współorganizującym proces kształcenia Katarzyną Szczepaniak serdecznie gratulują trzecioklasistom pomysłów, twórczej odwagi i dużego zaangażowania w pracę.

Autor: zspglebowice | 
Utworzona: 25.08.2020,